سرخط خبرها

قرار دادن تصویر در قسمت نظرات وب سایت آموزشگاه

زبان آموزانی که می خواهند در قسمت نظرات وب سایت آموزشگاه تصویر خود را قرار دهند. این نوشته را دنبال کنند.

اغلب در بیشتر سایت ها حتما این مورد رو دیدید مدیر سایت برای خودش یه آواتار اختصاصی داره و تصویر خودش رو در کنار دیدگاه هایی که به کاربران پاسخ داده به نمایش میزاره و اواتار کاربران سایت حالا برخی برای خودشون اواتار دارن و برخی که ندارن یه تصویر پیش فرض از سوی مدیر سایت انتخاب میشه.

تا حالا از خودتون پرسیدید چطور میشه برای دیدگاههای خودتون تصویر اواتار اختصاصی قرار بدید مثلا تصویر خودتون و … کار بسیار اسونیه ابتدا باید در سایت gravatar.com عضو بشید عضویت در این سایت کاملا رایگان هستش در آموزشی که براتون قرار دادیم تمامی مراحل ثبت نام و انتخاب تصویر توضیح داده شده که در عرض چند دقیقه ی بسیار کوتاه می تونید برای خودتون gravatar اختصاصی انتخاب کنید و در کنار دیدگاههایی که در وب سایت این آموزشگاه می نویسید تصویرتون نمایش داده بشه.

مرحله ۱: وارد سایت www.gravatar.com شده؛

مرحله ۲:  روی گزینه Create Your Own Gravatar کلیک نمائید. (اگر اکانت wordpress.com دارید می توانید با همان اکانت وارد شوید.)

مرحله ۳: در پنجره جدید آدرس پست الکترونیک و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و روی دکمه Signup کلیک نمائید. در پنجره جدید به شما می گویند که نامه الکترونیکی جهت تائید ثبت نام به آدرس پست الکترونیک شما ارسال شده که باید روی پیوند تائید ثبت نام مندرج در نامه کلیک نمائید.

مرحله ۴: با تائید ثبت نام مجدداً وارد سایت gravatar.com شده و می توانید کار را شروع کنید. و برای وارد شدن بر روی

مرحله ۵: آدرس پست الکترونیک شما به سایت اضافه شده و با کلیک بر روی پیوند Add a new image می توانید تصویر دلخواه خود را به آدرس پست الکترونیکتان اختصاص دهید.

مرحله ۶: روی گزینه upload new کلیک نمائید؛

مرحله ۷: با کلیک بر روی دکمه Browse، تصویر دلخواه خود را در پنجره جدید یافته و روی دکمه Next کلیک نمائید.

مرحله ۸: در پنجره جدید می توانید اندازه گراواتار خود را تنظیم نموده و محدوده آنرا مشخص نمائید. پس از انجام این کار، روی دکمه Crop and finish کلیک نمائید.

مرحله ۹: حال تصویر گراواتار خود را در صفحه جدید بر اساس رده سنی تصویر تنظیم نمائید: که ما پیشنهاد میکنیم بر روی تصویر G کلیک کنید.

تمام شد! حالا شما صاحب گراواتار هستید. دقت کنید که برای هر ایمیل می توانید یک گراواتار اختصاص دهید و هر جا که دوست داشتید گراواتار شما به نمایش در بیاید، آن ایمیل را در فرم مربوطه وارد کنید. برای امتحان برای همین پست با ایمیل خود یک دیدگاه بگذارید تا گراواتار شما به نمایش در بیاید.

برای نمونه یک دیدگاه قرار گرفته است.

همچنین ببینید

نسخه جدید موبایل آموزشگاه زبان پردیس

با نصب نسخه جدید نرم افزار اندروید (PLS HOME V4.0) میتوانید آخرین نوشته های آموزشگاه ...

یک دیدگاه

  1. یک نظر برای مشاهده آواتار قرار داده شده است.

Dictionary
  • dictionary
  • English To English

Double click on any word on the page or type a word: