سرخط خبرها

دیکشنری

دانلود دیکشنری تاریخی معماری Historical Dictionary of Architecture

هنر معماری به عنوان یکی از هنرهای مهم شناخته می شود اما کمتر به آن پرداخته شده است. بنابر این هدف اصلی از کتاب دیکشنری تاریخی معماری Historical Dictionary of Architecture ارائه یک منبع کامل برای بررسی تاریخی معماری برای علاقمندان به این رشته است. در این کتاب ارزشمند تاریخ معماری در آغاز  با مصر باستان شروع می شود و تا خاور نزدیک، یونانی و معماری روم، و دیگران ادامه می یابد.
در کتاب دیکشنری تاریخی معماری Historical Dictionary of Architecture سبک باروک، روکوکو و بسیاری از سبک های دیگر مورد تاریخ شناسی قرار گرفته است. به طوری که  دوران معماری مدرن با تکنولوژی بالا را نیز از دیدگاه تاریخی بررسی کرده است.نگارش این کتاب ارزشمند باعث شده است فرهنگ تاریخی معماری بیان شود و در اختیار علاقمندان به این رشته قرار گیرد. این کتاب ارزشمند توسط یکی از اساتید برجسته رشته معماری نگارش شده است.

دانلود دیکشنری

کتابچه انگلیسی ۷۲۰ لغت تخصصی مهندسی عمران

 آنچه شما در این کتاب خواهید دید ۷۲۰  لغت جمع آوری شده کاربردی مهندسی عمران است که همراه با معنی در اختیار شما قرار میگیرد فراموش نکنید که همیشه به عنوان یک مهندس یا دانشجو باید به یادگیری زبان و تقویت آن بیشترین اهمیت را بدهید.

دانلود دیکشنری انگلیسی کامپیوتر (مایکروسافت)

کتاب دیکشنری کامیپوتر (مایکروسافت) Microsoft Computer Dictionary ، نسخه پنجم یک دیکشنری کامل و جامع از تعاریف اصطلاحات مربوط به کامپیوتر و اختصارات می باشد. اگر چه این کتاب سعی کرده است تمامی اختصارات را پوشش دهد اما هدف اصلی آن اختصارات مربوط به نرم افزارها و سخت افزارهای به روز و نوین می باشد.

این فرهنگ لغت سعی کرده بر اصطلاحات که کاربر کامپیوتر به طور معمول با آنها در اسناد و مدارک، راهنما آنلاین، دفترچه راهنما کامپیوتر، بازاریابی و فروش و … مواجه می شود تاکید کند. از آنجا که اکثر کاربران کامپیوتر رایانه های شخصی و سیستم های دسکتاپ در خانه، محل کار، یا هر دو را دارند اکثریت مطالب کتاب دیکشنری کامیپوتر (مایکروسافت) Microsoft Computer Dictionary در زمینه بیان اصطلاحات در توصیف و کار با این سیستم ها می باشد.

دانلود دیکشنری

دانلود دیکشنری انگلیسی حقوق

کتاب دیکشنری حقوق Collin PH Dictionary of Law حاوی اصطلاحات مهم و به روزی است که امروزه در قوانین انگلیس و آمریکا استفاده می شود. حوزه هایی که این فرهنگ لغت به آن پرداخته است شامل جنایی، مدنی، تجاری و قوانین بین المللی، و همچنین تعاملات با پلیس و مشاورین حقوقی، رویه های دادگاه و زندان می باشد.

در کتاب دیکشنری حقوق Collin PH Dictionary of Law همچنین کلمات معمول در خواندن و نوشتن گزارشها، مقاله ها و یا دستورالعمل نیز گنجانده شده است. این دیکشنری برای تمامی افرادی که می خواهند مفاهیم حقوقی را در ک کنند مفید می باشد.

تمامی لغات مطروحه در دیکشنری حقوق Collin PH Dictionary of Law به زبان انگلیسی و به طور مفصل توضیح داده شده است.  در این کتاب حدودا ۸۰۰۰ اصطلاحات حقوقی به سادگی  وضوح تشریح شده است.

دانلود دیکشنری

دیکشنری انگلیسی به انگلیسی Longman برای اندروید

pic longman
فرهنگ لغت انگلیسی Longman : دیکشنری انگلیسی به انگلیسی بسیار کامل است که ویرایش اول آن توسط انتشارات Longman منتشر شده است. این فرهنگ لغت پیشرفته، به غیرانگلیسی زبانان کمک می‌کند تا معانی واژه‌های خود را به آسانی به دست آورند. ویرایش پنجم این فرهنگ لغت، در حال حاضر در دسترس شما عزیزان است تا آن را بر روی گوشی تلفن همراه خود به همراه داشته باشید.
انگلیسی خود را با به روز شده ترین و پر فروش ترین فرهنگ لغت انگلیسی در سراسر جهان در طی دو سال اخیر، یعنی دیکشنری Longman بهبود ببخشید. این یک نسخه نهایی برای زبان آموزان در هر مکان و هر زمان می باشد.
پسورد فایل  : www.plsnasiri.ir
راهنما : ابتدا فایل را با پسورد www.plsnasiri.ir از حالت zip خارج کنید و بعد فایلی که دارای فرمت .apk می باشد را به گوشی خود انتقال داده و برنامه را نصب کنید.
Dictionary
  • dictionary
  • English To English

Double click on any word on the page or type a word: